Allure Butik Hotel

Mirësevini në Hotel Allure

Disa fjalë për ne

I ndodhur rreth 5 km nga teleferiku Dajti Ekspres dhe 2.7 km nga National Sport Park Resort, Allure Butik Hotel ofron dhoma në Tiranë. Ky hotel ofron dhoma familjare, gjithashtu u ofron mysafirëve një tarracë. Akomodimi përmban recepsion 24 orë, transferime aeroporti, një sallë pritjeje të përbashkët dhe WiFi falas.

 

 

 

+355 ( 0 ) 69 529 0277

248206238

Shijoni pushimet tuaja

Një mikpritje e mahnitshme, çdo herë.

Facilitetet e Allure Butik Hotel

Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një TV të sheshtë me kanale satelitore, një kazan, një bidet, një tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel dhomat janë të pajisura me një gardërobë dhe një banjo private.

Transport

Transport drejt aeroportit në ardhje dhe largim.

Përjashta

Mobilje në natyrë dhe Tarracë

Shërbimet e pastrimit

Shërbim hekurosje, pastrim kimik dhe lavanderi

Internet

WiFi është në dispozicion në dhomat e hotelit dhe është pa pagesë.

Aktivitetet

Ture ose klasë në lidhje me kulturën lokale dhe marrjen me qira të biçikletave janë të mundshme.

Shërbimet e pritjes

Hoteli ynë ka ATM / aparat parash në vend, Ruajtje bagazhesh dhe recepsion në dispozicion 24 orë.

Ushqim dhe pije

Mëngjesi në dhomë, bufe me ushqime miqësore për fëmijë, shishe ujë dhe Verë / shampanjë

Argëtim dhe shërbime për familje

Rrjetet televizive për fëmijë dhe portat e sigurisë për foshnje janë të disponueshme.

Shërbime për bizneset

Faks/ fotokopje dhe ambient për takime / bankete

248205644

Facilitetet Kryesore

 • WiFi Falas
 •  Transport për në Aeroport
 •  Dhoma Familjare
 •  Dhoma ku nuk pihet duhan
 •  Recepsion 24 orë
 •  Bërës çaji / kafeje në të gjitha dhomat

Facilitete të rëndësishme

 • Dhomë pa baktere që shkaktojnë alergji
 • Ngrohje
 • Makina me qera
 • Dhoma të papërshkueshme nga tingujt
 • Dhoma Familjare
 • Dhoma ku nuk pihet duhan
 • Shërbimi i transportit
 • Sallon/Tv i përbashkët
 • Transport për në Aeroport
 • Ajër i kondicionuar
 • Zonë ku mund të pihet duhan

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve në Tiranë, sipas vlerësimeve të pavarura.

Ne flasim gjuhën tuaj!

“Kjo është hera ime e katërt që qëndroj në një hotel në Tiranë, nuk ishte krahasim me qëndrimet e mia të tjera. Shumë restorante dhe atraksione të shkëlqyera brenda një distance në këmbë. Qendra e Tiranës është më pak se 5 minuta në këmbë. Stafi i hotelit ishte shumë miqësor dhe i përshtatshëm. Dhomat ishin shumë të pastra dhe unike. Ju rekomandojmë shumë të qëndroni këtu nëse vizitoni Tiranën. Faleminderit për qëndrimin e shkëlqyer! ”
Klodi
Shqipëria
“Hotel dhe staf i shkëlqyeshëm Ishte një hotel krejt i ri, ku gjithçka është në vend dhe në një gjendje të pastër. Stafi dhe veçanërisht Endri, menaxheri i hotelit ishin shumë entuziastë. Karakteristikat e mrekullueshme të dizajnit dhe ndriçimi i shkëlqyeshëm (natyror dhe i brendshëm). mëngjes te kënaqshëm dhe te freskët. Do të kthehesha pa dyshim në Allure dhe do ta rekomandoja shumë për të qëndruar në Tiranë. Faleminderit djema, keni bërë një punë të shkëlqyeshme ”
Miltiadh
Shqipëria
“Ky është hoteli më i mirë për të qëndruar në Tiranë .. i tejkaloi pritjet e mia .. Hotel i ri me një staf të mrekullueshëm, një vlerë e mirë për parat e shpenzuara. Mëngjesi ishte gjysmë bufe dhe gjysmë a la carte. Dhoma ishte e pastër .. Gjithçka ishte e qetë. Ata madje kishin një tarracë ku ju mund të shijoni një birrë në diell. Përvoja më e mirë deri më tani në Tiranë .. Bravo Endri dhe Hotel Allure. "
Eno
Shqipëria

Dhomat Tona

Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një TV të sheshtë me kanale satelitore, një kazan, një bidet, një tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel dhomat janë të pajisura me një gardërobë dhe një banjo private.

Një krevat dopio shumë i madh dhe një divan

Dhomë luksoze për tre persona

Një krevat dopio

Dhomë dopio luksoze
1
Komente
1
Nota
1
Numri i dhomave
sq